Förrättsbestick

663895

FÖRRÄTTSBESTICK, hantag av silver, knivblad förgylld metal,l franska stämplar, 24 st

Mindre bucklor på hantag

Silver

Monter 12

Förrättsbestick

Budhistorik (8 bud)
5047889
5047887
1 300
5047885
5047884
5047881

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.