Golvlampor

663204

GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd ca 120 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampor

Budhistorik (6 bud)
5087217
5084176
5087216
950
5084176
5087215
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.