Golvlampor

Föregående | Översikt | Nästa

663204

GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd ca 120 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

663204 - Golvlampor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Golvlampor

Budhistorik (1 bud)

5084176
2019-08-18 12:26:54

7 timmar 7 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
21:32   (22:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.