Golvlampa Atelje Lyktan Åhus

664323

GOLVLAMPA, Atelje Lyktan Åhus, 1900-talets andra hälft, skärm i vitlackerad aluminium, höj och sänkbar, gjuten fot, etikettmärkt Atelje Lyktan Åhus, höjd ca 175 cm

Slitage, repor, rost, funktion ej kontrollerad

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa Atelje Lyktan Åhus

Budhistorik (1 bud)

5079286
2019-08-15 08:36:21

2019-08-19 kl 12:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.