Peter Dahl litografi

664413

PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, No 73, litografi,signerad Peter Dahl, 42 x 29 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Peter Dahl litografi

Budhistorik (1 bud)

5079340
2019-08-15 09:24:07

2019-08-19 kl 16:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.