Golvlampa Bergboms 1970-tal

664532

BERGBOMS, golvlampa, 1970-tal, aluminium, kromad kropp, etikettmärkt, höjd ca 125 cm

Repor, märken, funktion ej kontrollerad

Belysning, Golvlampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampa Bergboms 1970-tal

Budhistorik (13 bud)
5080556
1 800
5080476
1 700
5080476
1 600
5080555
5080476
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.