Joakim Allgulander

666675

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "A Thousand Years", signerad Joakim Allgulander, numrerad 227/240, serigrafi, bildmått ca 45x67,5 cm;

HISTORIK:
Konstnären om motivet:

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Joakim Allgulander
Budhistorik (6 bud)
5077889
5077774
5072898
5072888
5071993

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.