Ett par figuriner i form av katter

666789

FIGURINER, ett par, keramik, 1900-tal, i form av katter, delvis bemålade i blått, svart och gult, höjd ca 26 cm

Krackelyr, smuts

Keramik/Porslin, Figuriner

Monter 6

Budhistorik (2 bud)

5086490
5077736

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.