Axel Larsson stolar

667396

AXEL LARSSON, stolar, 4 st, Bodafors, 1950-tal, fanérade i teak, klädsel i vit textil, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Axel Larsson stolar

Budhistorik (9 bud)
5078038
5076871
5076869
5076867
650
5076866
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.