Vitrinskåp

667410

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, invändigt med två hyllplan i glas, underdel med låda, skuren dekor, höjd ca 206, 145x48 cm, nyckel finns

Bruksslitage, smärre torrsprickor, lådans nyckelbössning saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp

Budhistorik (8 bud)
5078050
5076620
2 600
5076619
2 400
5076618
5076616

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.