Stolar

668003

STOLAR, 7 st, 1800-talets första hälft, provinsarbeten, kannelerade framben, svängda bakben, genombruten ryggbricka, lösa sitsar med tagelklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage och fläckar. Renoverde och kompletterade, enstaka mindre bortfall och lagningar

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar

Budhistorik (16 bud)
5086386
5 400
5086383
5 200
5086382
5 000
5086382
4 600
5086379
4 400

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.