Auguste Herbin komposition

668132

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad, numrerad 42/150, färgserigrafi, ca 67x50 cm,

Ej examinerad ur ramen, signaturen under passepartouten

Rum 1

Auguste Herbin komposition
Budhistorik (13 bud)
5080686
5 000
5082927
4 800
5080686
4 600
5082926
4 400
5080686
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.