Smyckesset

668382

ARMBAND, HÄNGE, BROSCH, RING samt ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver filigranarbete med snäckskal kaméer, armbandslängd ca 17.5 cm, hängeshöjd ca 5.2 cm, broschshöjd ca 3.4 cm, ringstorlek 17.5, örhängenshöjd ca 3 cm, totalvikt ca 36.4 g

Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning, några mindre bucklor

Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Smyckesset

Budhistorik (16 bud)
5085684
1 600
5081793
5085683
5081793
1 400
5085566
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.