Etsningar 1700-talets slut

668477

LOUIS BRION DE LA TOUR (1743-1803): gravyrer, 2 st, föreställande 2 astrolabier, handkolorerade etsningar, mått ca 36x49,5 cm

Fläckar, gulnade, mittveck

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Naturvetenskap

Fack 53

Etsningar 1700-talets slut
Budhistorik (5 bud)
5083267
5082234
5079350
5077826
5077624

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.