Bertil Fridhagen soffbord

668512

BERTIL FRIDHAGEN, soffbord, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, stämplat 1957, stomme fanerad i lackerad teak, fotavslut i mässing, brännmärkt undertill, höjd ca cm, skivans mått ca cm

Krackelyr i lacken, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Bertil Fridhagen soffbord

Budhistorik (8 bud)
5085570
5078546
750
5085569
700
5078546
500
5085568
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.