Byrå i rokokostil

668518

BYRÅ, rokokostil, marmorskiva, 1800-tal, höjd ca 83 cm, 101x53 cm, senare lås

slitage, fanéravslag, lås utbytta , benställning trol senare

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå i rokokostil

Budhistorik (9 bud)
5086660
1 900
5086656
1 700
5086654
5086652
5086649
750

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.