Stolar 5 st

668536

STOLAR, 5 st, empire/karl johan-stil,1900-talets första hälft, bemålade i svart, bestående av 4 stolar samt 1 karmstol, sitthöjd ca 45 cm

Nytapetserade, smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Stolar 5 st

Budhistorik (22 bud)
5086504
5086505
5086504
3 800
5086497
3 600
5086497
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.