Golvlarmatur

 
 
 
Auktionsnr
668545
 
Beskrivning

GOLVARMATUR, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, med fotplatta i gjutjärn, för 4 ljuspunkter, textilskärm, höjd ca 160 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Golvlarmatur
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (12 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5086427
2019-08-19 14:24:38
1 000
5086625
2019-08-19 16:18:27
1 000
5086427
2019-08-19 14:16:16
950
5086415
2019-08-19 14:11:24
900
5086420
2019-08-19 14:13:55
900
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-08-19 kl 17:16
Slutpris SEK:
1 000
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK