Golvlampa

668551

GOLVLAMPA, blandstil, 1900-talets andra hälft, patiberad brons, höjd ca 146 cm

Bruksslitage, smärre hål samt reva under skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (14 bud)
5085545
950
5085403
900
5085181
850
5085402
5085181
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.