Divan i nyrokoko

668579

DIVAN, 1900-talets första hälft, nyrokoko, stomme i mahogny, djuphäftat ryggparti, sitthöjd ca 40, 170x80 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 2

Divan i nyrokoko

Budhistorik (34 bud)
5086251
6 400
5086298
6 200
5086251
6 000
5086297
5 800
5086251
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.