Joan Miro

668583

JOAN MIRO (1893-1983): "Sweden", färglitografi, signerad i trycket, ur serien "Escultor ca 49x34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Joan Miro
Budhistorik (17 bud)
5084653
2 400
5084590
5084651
5084590
5084650
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.