Serveringsvagn

668588

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, skivor i glas, nederdel med flaskställ, på hjul, höjd ca 67, 36x51 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (4 bud)

5086623
450
5086493
5086211
5085993

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.