Ateljé Lyktan taklampa

Föregående | Översikt | Nästa
 
 
Auktionsnr
668607
 
Beskrivning

ATELJÉ LYKTAN, taklampa, 1900-talets andra hälft, vit metall samt svartlackerad plåt, etikettmärkt, höjd (exl sladd) ca 30 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Taklampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Konditionsrapport
668607 - Ateljé Lyktan taklampa
Din e-postadress


Fråga
Skicka 
Ateljé Lyktan taklampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (1 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
5079241
2019-08-15 05:46:26
300
 * Ditt bud
 
7 timmar 24 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
21:38   (22:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
300
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
1 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund
Du kan bjuda på varan genom att antingen välja närmaste lediga bud eller lägga ett högre maxbud. Läs mer om budgivning, ångerrätt  och villkor.
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK