Dan Lindstrand

668632

DAN LINDSTRAND, 1900-tal, kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 30x60 c

mindre skada

Geijersgatan 14, Göteborg

Dan Lindstrand

Budhistorik

2019-08-19 kl 16:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.