Matbord

668654

MATBORD, "Svitjod", Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft, björk samt fanerat med masurbjörk, två ilägssivor medföljer 45, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, dimeter 130 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord

Budhistorik (1 bud)

5084178
2019-08-18 12:27:10

2019-08-19 kl 15:32
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.