Elsa Augusta Schulz Moberger oljemålning

668779

ELSA AUGUSTA MOBERGER née Schultz (1879-1978): "Skiss Leksand", olja på duk, signerad E. Schultz, mått ca 42x58,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Budhistorik (1 bud)

5086509
2019-08-19 15:13:25

2019-08-19 kl 15:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.