Golvlampa Swedish Modern

669355

GOLVLAMPA, Swedish Modern, 1940-tal, mässingsstomme klädd i läder, höjd ca 170

Bruksslitage, renoverad

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa Swedish Modern

Budhistorik (37 bud)
5091839
7 000
5091838
6 800
5091835
6 600
5091833
6 400
5091831
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.