Golvlampa 1980-tal

669539

GOLVLAMPA, borstat stål, Habitus, 1980-tal, höjd ca 139 cm

Repor

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa 1980-tal

Budhistorik (6 bud)
5091256
550
5088896
500
5087680
450
5087285
5086739

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.