Golvlampa 1980-tal

669547

GOLVLAMPA, förkromad stomme, 1980-tal, höj och sänkbar, maximal höjd 165 cm

Bruksslitage SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 13

Golvlampa 1980-tal

Budhistorik (3 bud)

5094824
5094821
5094819

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.