Giancarlo Piretti stolar

673234

GIANCARLO PIRETTI, "DSC 106", stolar, 2 st, Castelli, Italien, formgivningsår 1965, stomme i stål och aluminium, sits i skiktlimmad bok, stapelbara, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage samt fanérskador, ett benavslut saknas

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Giancarlo Piretti stolar

Budhistorik (3 bud)

5139836
5138139
5131815

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.