Bengt Fransson oljemålning

674172

BENGT FRANSSON (född 1935): "Pariscafé", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33x24 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5140132
1 800
5136553
1 700
5133979
1 600
5136552
1 600
5133979

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.