David Ahlqvist oljemålning

674250

DAVID AHLQVIST (1900-1988): "Lagårdsdörren", monogramsignerad DA, olja på pannå, ca 40 x 32 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

David Ahlqvist oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5140961
5140960
5140958
950
5140957
900
5140956
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.