Roberto Matta färgetsning

674264

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, numrerad, signerad, färgetsning, ca 49 x 67 cm

Något gulnad, insekter bakom glas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (6 bud)
5140897
2 400
5140662
5140573
1 300
5139881
5138786

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.