Stolar 1 par 1800-tal

674979

STOLAR, 1 par, 1800-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, sitthöjd 47, bredd 58 cm

Renoverade, sprickor, tyg med skador

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar 1 par 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

5140935
5139719

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.