Arne Jacobsen Oxford Classic Fritz Hansen

675202

ARNE JACOBSEN, "Oxford Classic", kontorsstol, borstat stål, Fritz Hansen, 1970-tal, textilklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Budhistorik (8 bud)
5140739
5140039
5139121
5139120
5132343

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.