Soppslev och bålslev

675287

SOPPSLEV, BÅLSLEV, silver, 18/1900-tal, en K Anderson, längd ca 35,5- 41 cm, totalvikt ca 341 g

Sitage, soppslev med smärre skador/bristningar

Silver

Monter 17

Soppslev och bålslev

Budhistorik (8 bud)
5140212
650
5139530
600
5139530
550
5139431
500
5139528
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.