Skrivbord

675921

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, utfällbara klaffar, på hjul, stomme i betsat trä, detaljer i brons bl a handtag till lådorna, höjd ca 60, längd 80 + 27,5 x 2

Slitage på skinnet, f ö bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord

Budhistorik (1 bud)

5139328
2019-09-10 20:22:15

2019-09-11 kl 14:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.