Sex stycken fickur

675993

FICKUR, 6 st, Hovvens Köld Stockholm, Gustaf Wiberg Ekenäs, Favre Jacot, Leijona m.fl, diameter 40-60 mm.

Skador, slitage, saknade delar.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Sex stycken fickur

Budhistorik (22 bud)
Bud EUR
5140655
5140744
5140655
280
5140717
260
5140655
240

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR:
200