Erik Hedberg oljemålning

676105

ERIK HEDBERG (1868-1959): Höstlandskap. signerad samt daterad 1947, ca 45x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Erik Hedberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5140968
2 800
5137582
2 600
5137582
1 800
5140966
1 700
5137582
1 600

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.