Ylva Spendrup blandteknik

676124

YLVA SPENDRUP (född 1947): Motiv med blommor, signerad samt daterad 1945, blandteknik på duk, ca 89x116 cm

Rum 2

Ylva Spendrup blandteknik

Budhistorik (7 bud)
5140733
5140622
5140732
5140622
5140198
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.