Carl Malmsten stolar

676202

CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stolar, 3 st, Stolab, brännstämplade, ek en vitsåpad, sitthöjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Carl Malmsten stolar

Budhistorik (15 bud)
5139831
5139830
1 400
5139829
1 300
5139827
5139825

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.