David Friefeldt oljemålning

676309

FRIEFELDT, David (1889-1978): Adolf Fredriks kyrka i vinterskrud, signerad och daterad 1942, olja på duk, 59x49 cm

Tavelvagn 1

David Friefeldt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5140736
5140683
750
5140390
700
5140682
650
5140390
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.