Fritz Hansen bord

676452

KASPER SALTO, matbord för Fritz Hansen, ben i aluminium, skiva i laminat, höjd 72, diameter 82 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Matbord, Design

Rum 22

Fritz Hansen bord

Budhistorik

2019-09-11 kl 14:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.