Folke Jupiter oljemålning

676456

FOLKE JUPITER (1913-1979), "Almedalen Visby", signerad Jupiter, olja på duk, ca 33x55 cm

Tavelvagn 3

Folke Jupiter oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5137753
2019-09-10 02:19:45

2019-09-11 kl 12:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.