Alf Svensson

676491

ALF SVENSSON, fåtölj, Form 7, Dux, 1970-tal, klädsel i randig textil, fyrpassfot av stål, snurrmodell, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Alf Svensson

Budhistorik (1 bud)

5140470
2019-09-11 10:28:13

2019-09-11 kl 13:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.