Alexander Fassiano färglitografier

676626

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (3) Figurkompositioner, signerad A Fassianos, numrerad 13/95, färglitografier, bildmått ca 20x25 cm vardera

Skadade ramar

Fack 20

Budhistorik (4 bud)

5140866
2 600
5134173
2 400
5140865
5134173

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.