Barockljusstakar

677580

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, barock, mässing, rund fot och droppskiva, ciselerad dekor, höjd ca 19,5 cm

Skador och lagningar

Metall, Belysning

Monter 22

Barockljusstakar

Budhistorik (9 bud)
5157401
5153429
5153427
1 700
5153423
1 600
5153418

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.