Oscar Reutersvärd tusch och akvarell

680491

OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 31x23 cm

Ej examinerad ur ram

Budhistorik (16 bud)
5219298
5218807
1 900
5218407
1 800
5218804
1 700
5218407
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.