Kuznetsov porslinsföremål

683575

KUZNETSOV PORSLINSFÖREMÅL, 3 st, höjd 11 cm, 12 cm och 15 cm.

Skador, krakelyer, kantnagg och slitage.

Keramik/Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Kuznetsov porslinsföremål

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5219338
180
5216286
75
5213228
50
5208577
45
5205104
30

Slutpris EUR:
180
1 865 SEK, 204 USD
Utropspris EUR: