Armas Mikola oljemålning

685067

ARMAS MIKOLA (1901-1983) Vy, signerad samt daterad -56, olja på pannå, uppfodrad på pannå, 27x24 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Armas Mikola oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5216392
50
5216521
45
5216392
40
5209794
35
5209794
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR:
200