Skrivbyrå

685859

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, översta lådan med skåp- och lådinredning, 92, 114x56 cm

Renoverad och kompletterad, ytskador, nyckel saknas, nyckel till skåpsdel i låda finns

Ändringar/tillägg
Nyckel till skåpsdel i låda hämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Skrivbyrå

Budhistorik (7 bud)
5218669
5218667
1 800
5218664
5218663
5218661

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.